Additional information
| UPC | 023614869245 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$789.99
10 in stock
| UPC | 023614869245 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.