Additional information
| UPC | 711500175333 |
|---|---|
| Manufacturer | Tisas |
| Manufacturer Part Number | 10100133 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | 1911 Carry |
| Product Type | 1911 |
| Sights | Novak |
$629.99
10 in stock
| UPC | 711500175333 |
|---|---|
| Manufacturer | Tisas |
| Manufacturer Part Number | 10100133 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | 1911 Carry |
| Product Type | 1911 |
| Sights | Novak |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.