Additional information
| UPC | 011356326966 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32696 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9" |
$1,106.66
2 in stock
| UPC | 011356326966 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32696 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.