Additional information
| UPC | 843068151624 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151624 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$3,699.00
1 in stock
| UPC | 843068151624 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151624 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
$2,499.99
10 in stock
Reviews
There are no reviews yet.