Additional information
| UPC | 850078799678 |
|---|---|
| Manufacturer | One Horse |
| Manufacturer Part Number | OH-OG04 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
$591.23
17 in stock
| UPC | 850078799678 |
|---|---|
| Manufacturer | One Horse |
| Manufacturer Part Number | OH-OG04 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
$591.23
17 in stock
$1,799.99
5 in stock
Reviews
There are no reviews yet.