Additional information
| UPC | 023614868132 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035851226 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
$629.99
14 in stock
| UPC | 023614868132 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035851226 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.